Anasayfa » Far Cry 7’nin Henüz Geliştirme Aşamasına Girmediği Bildirildi teknoones
Oyun

Far Cry 7’nin Henüz Geliştirme Aşamasına Girmediği Bildirildi teknoones

Far Cry 7’nin piyasaya çıkması birazcık vakit alacak.

Bu sene çevrimiçi olarak Ubisoft hakkındaki pek oldukça çevrimiçi söyleşi var. Bilhassa, birtakım finansal hedeflerin kaçırılması sebebiyle 2023’te sıkıntılı bir başlangıç ​​yapıldığına dair haberler vardı. İptal edilen birkaç imal ve başka bir rötar Kafatası ve kemikler bunu takip etti Daha dün, oyun yapımlarının çoğunun geliştirme aşamasında geri çekildiğine dair raporların çevrimiçi olarak ortaya çıktığını gördük. Hâlâ durumun bu şekilde olup olmadığına dair halka duyurulacak resmi bir izahat beklerken, Ubisoft’un en büyük IP’lerinden biri hakkındaki tartışılacak başka bir raporumuz daha var.

Far Cry büyük bir FPS hit serisidir ve hepimiz kısa zaman ilkin üstünde zamanımızı tamamlamışken Uzak Ağlama 6bazıları piyasaya yeni bir taksitin er veya geç çıkıp çıkmayacağını merak ediyor olabilir. Sadece, ne yazık ki, içeriden birine inanılacaksa konum bu şekilde olmayacak. Bugün, o sektör içerisinden bir kişiyi buluyoruz ScriptLeaksR6 takipçilerine beyan etti Uzak Ağlama 7 hemen hemen geliştirmeye başlamadı. Konum böyleyse, bir sonraki yineleme için minimum birkaç sene daha beklemek gerekecek. Sadece bu, kısa zaman ilkin gerçekleşen başka bir tutanağa da ters düşüyor.

Hatırlarsanız, bu senenin başındaydı. İçeriden Öğrenen Oyun not etmişti Uzak Ağlama 7 geliştirme aşamasındaydı ve seri için bir sonraki ana hat yinelemesinin yanı sıra Ubisoft, oldukça oyunculu bir oyun üstünde çalışıyor olacaktı. Far Cry oyun. Detaylar azca olsa da bu dizinin aktörleri Alaska’nın daha yırtıcı bir bölgesine götüreceği belirtilmişti. Ne yazık ki, verilen bütün teferruat bu kadardı, sadece bu, muhtemelen 2025’e kadar piyasaya sürülmeyecek bir erken geliştirme projesi olacaktı. Elbet, bu bununla beraber bir söylenti, bundan dolayı geleceğin ne olduğuna dair herhangi bir resmi ayrıntıya haiz değiliz. ile alakalı Far Cry Ubisoft için geçerlidir.

Aynı zamanda, başka bir fert, ScriptLeaksR6’ya, planladıklarından güvenilir bulunduğunu belirttiği bu tutanağı işaret etti. Uzak Ağlama 7 sadece tekrar de oyun projeleri için reel bir geliştirmenin başlamadığını belirtiyor. Mutlaka, herhangi bir haber beklememeliyiz. Far Cry’lar bir sonraki ana hat taksiti kısa sürede. Aslen, firmanın daha ilkin Ubisoft’un E3 2023 için planlanmış bir vitrini olacağını belirtmesinin peşinden bu sene E3’ü atlamayı seçtiğini esasen biliyoruz.

Kaynak link

Kategoriler