Anasayfa » En İyi Amazon Prime Filmleri – Nisan 2023 teknoones
Teknoloji

En İyi Amazon Prime Filmleri – Nisan 2023 teknoones

Amazon Prime ayrıcalıklarının müşterisi değilseniz ve bu ay platformda nelerin popüler bulunduğunu öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Aylık olarak değişik filmlere ev sahipliği meydana getiren Amazon Prime’ın en oldukca izlenen ve en iyi filmlerini bu makale altında toplayacağız. İşte bu ayın en iyileri…

Amazon Prime En İyi 10 Film

Ölmek için Vakit Yok

Ölmek İçin Vakit Yok, etken hizmetten ayrılmasına karşın arkadaşının yardım çağırmasıyla kendini tekrar sıkıntılı bir maceranın içerisinde kabul eden Bond’un hikayesini konu alıyor. Bond, etken hizmetten ayrıldıktan sonrasında yeni dünyasına alışmaya çalışır. Jamaika’daki sakin yaşamının tadını çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’in ondan yardım istemesiyle bozulur. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamını kurtarmaya yardım edin. Düşündüğünden daha tehlikeli olan bu işi karar veren Bond, yeni teknolojilerle donanmış fena bir insanın peşine düşer.

Resident Evil: Rakun Şehri

Resident Evil: Raccoon City, dünya genelinde bir şiddetin Raccoon City’yi ele geçirdiği gün hakkındadır. Raccoon, bir zamanlar deva devi Umbrella Corporation’ın gelişen eviydi. Sadece Raccoon artık ölmekte olan bir şehirdir. Şehirden ayrılan firma, geride çorak bir arazi ve zeminin altında günden güne büyüyen bir fenalık bırakır. Oldukca geçmeden fenalık gün ışığına menfaat. Bu vahşetten kurtulan bir öbek insan, Umbrella’nın peşindeki hakikatı keşfetmek ve hayatta kalmak için beraber çalışmalıdır.

Yoğun yağış

MI6 ciddi halde saldırıya uğrar ve örgütün değerleri temelden sarsılır. M’ye sadakati kontrol edilen gizmen James Bond, şahsi bedelleri ağır olsa bile tehdidi bulmalı ve ne pahasına olursa olsun onu yok etmelidir. Şu sebeple MI6’yı ciddi risk dibine sokan isim, Silva isminde cüretkar, esrarengiz bir erkektir.
Beyazperde tarihinin en uzun süreli aksiyon filmi serisi olan gizli saklı gizmen 007 James Bond’un olağanüstü macerası bu defa Türkiye, Çin ve İngiltere’de geçiyor.

Hayalet Avcıları: Diğeri Dünya

Ghostbusters: The Other World, kasabayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışan bir öbek gencin öyküsünü konu alıyor. Bekar bir anne olan Callie, maddi olarak savaşım ediyor. Devam etmek için savaşım eden Callie ve evlatları Trevor ve Phoebe, merhum babasından eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından memnun olmayan Trevor, oldukca geçmeden büyükbabasının evimizdeki mirası ile alakalı büyük bir sır keşfeder. Büyükbabasının eşyaları içinde Hayalet Avcıları’nın bir üyesi bulunduğunu yayınlayan teçhizatı kabul eden Trevor, Phobe ve yeni dostlarıyla beraber bulduklarını kurcalayarak kasabanın altında saklanan bir tehlikeyi ortaya çıkarır.

Bergen

Arabeskin unutulmaz hanımefendi seslerinden Bergen’in yaşamını özetleyen film, Bergen olarak malum Belgin’in aşkının arkasından Ankara’dan Adana’ya sonrasında da sonsuzluğa uzanan öyküsünü konu alıyor.

itikat II

2015 yılında yapılmış Creed: The Birth of Legend’ın devamında, genç boksör Adonis Creed için yaşam bir balans mücadelesine dönüşüyor. Bir sonraki büyük dövüşü için eğitimini ve şahsi yükümlülüklerini dengelemeye çalışan Adonis, oldukca geçmeden ailesinin geçmişiyle bağı olan bir rakiple yüz yüze gelir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, neyin savaşmaya kıymet bulunduğunu sorgulayacak ve hiç bir şeyin ailenizden daha mühim olmadığını keşfedecekler.

rüyanda görürsün

Engin başarıya, güce ve lüks bir hayata kıymet veren bir iş adamıdır. Orta halli bir ailenin kızı olan hayalperest Pelin, kendisini olduğu benzer biçimde kabul edecek doğru kişiyi beklemesi icap ettiğini düşünmektedir. Engin ve Pelin’in yolları bir partide kesişir. Gecenin sonunu hatırlamayan ikili, kendilerini iki senedir evli oldukları bir rüyanın içerisinde bulur. Birbirinden tamamen değişik karakterlere haiz olan Engin ve Pelin, birbirlerine tahammül etmekte zorlanırlar. İçine düştükleri kabustan kurtulmanın bir yolunu arayan Engin ve Pelin bu süreçte birbirlerine yakınlaşmaya başlarlar. Ağırlık basma sandıkları rüyanın sonsuza kadar sürmesini istedikleri için eski hayatlarına uyanırlar. Aşklarını reel bir hikayeye dönüştürmek birbirinden uzak iki aşığın elindedir.

Kuantum Teselli

Hususi dünyadaki ihaneti işle karıştırmamak rahat olmasa gerek. Vesper, 007’nin sevilmiş olduğu ve onun tarafınca aldatılan hanımefendidir. Sadece son bir rolü daha vardır ve bu rolü yerine getirirken meseleleri şahsi boyuta taşımadan profesyonelce hareket etmesi gerekmektedir. Gerçeğin arkasında olan Bond, Bay White’ı sorgular ve Vesper’a şantaj meydana getiren kişiyi bulmak talep eder. Sadece altında karmaşa bir ağ işi var.

Zehir: Zehirli Hiddet 2

Venom isimli bir organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock’un hikayesinin anlatıldığı “Venom” filminin ikinci devam filmi, seri katil Cletus Kasady ve Shriek’in başarısız bir infazın arkasından hapishaneden kaçan Venom ile mücadelesini anlatıyor. . Vücudunu paylaşmış olduğu Venom’la yaşamaya alışmaya çalışan Eddie Brock, artık eski dünyasına dönmek istiyor. Venom tüm gününü kötü karakterleri yenerek ve çok büyük açlığını gidererek dercetmek isterken, Eddie bir gazeteci olarak kariyerine tekrar adım atmak için uğraşır. Eddie, başarısız bir infazın arkasından hapishaneden kaçan seri katil Cletus Kasady ile röportaj yaparak kariyerine ivme kazandırmayı planlıyor. Sadece onunla iletişime geçmek Eddie’nin kendisini beklenmedik maceraların içerisinde bulmasına yol açar.

Hayalet

Geçmişten gelen şifreli bir bildiri, James Bond’u Mexico City’ye ve nihayetinde fena şöhretli bir suçlunun yasak dul eşi güzel Lucia Sciarra ile tanıştığı Roma’ya sürükler. Bond, sızdığı gizli saklı bir toplantı nihayetinde Spectre olarak malum uğursuz bir örgütün varlığını ortaya çıkarır. Bond, Spectre’nin ağını ortaya çıkarabilecek ipuçları için eski düşmanı Bay White’ın kızı Madeleine Swann’ı arar. Moneypenny ve Q’dan kıza yetişmesi için gizlice yardım etmelerini talep eder. Bond, Spectre ile yakınlaştıkça, Christoph Waltz’ın canlandırdığı düşmanıyla kendisi içinde tüyler ürpertici bir bağ bulunduğunu öğrenir.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler