Anasayfa » Diablo 3 Gelecek Sezonları, Geçmiş Sezonlarda Çıkan İçerikleri Yeniden Düzenleyecek teknoones
Oyun

Diablo 3 Gelecek Sezonları, Geçmiş Sezonlarda Çıkan İçerikleri Yeniden Düzenleyecek teknoones

29. sürem son yeni sürem olacak.

Birtakım oyuncular bunu öğrenince şaşırabilir. Diablo 3 hâlâ içerik alıyordu. Sezonluk güncellemeler, oyuncuların eğlenmesi için yeni içerikler getirdi, sadece oyun için işler ciddi halde yavaşlayacak. Geliştiriciler, IP için yaklaşan bir sonraki ana hat taksitini desteklemeye doğru ilerliyorlar. Diablo 4. Şayet hala devam ediyorsan Diablo 329. sürem sona erdikten sonrasında bir sonraki oyuna atlamak için hazırlanmak isteyebilirsiniz. Aksi takdirde, oyuna vuran geçmiş sezonlardan birazcık yine görebilirsiniz.

bunu öğreniyoruz Diablo 4 franchise ile çalışan geliştiricilerin ana odak noktası haline geliyor. tarafınca hazırlanan bir rapor yardımıyla vay canınaBlizzard Diablo genel müdürü Rod Fergusson ile kısa sürede meydana getirilen bir konferans, daha çok odaklanıldığını ifade etti. Diablo 4 stüdyo 29. sezonu bitirdiğinde. Rod Fergusson’a şu sual soruldu: Diablo 3 yeni temalara ve sezonluk güncellemelere haiz olmaya devam edecek. Rod Fergusson cevaplarında şunları açıkladı.

Sürem 29, yeni bir Sürem temasına haiz olacak. 28. Sürem kadar varlıklı olmayacak. Önceki Sezonları gerçekleştiren önceki kozmetik ve özelliklerin karışımı ve eşleşmesi.

Rod Fergusson – Wowhead

Görünüşe gore 29. sürem, oyuncuların eğlenmesi için oldukca fazla içeriğe haiz olmayacak. Tekrar de, en azından yeniden de birtakım yeni içerikler alacağız şeklinde görünüyor. Oradan, gelecek sezonlar için bir tür remiks yapılacak ve bu bir tek kısa bir müddet sürebilir. Desteğin ne kadar sürdüğünden güvenli değiliz Diablo 3 hayranlar akın etmeye başladığında alacak Diablo 4. Görünüşe gore geliştiriciler, oyuncuların en sonucunda son olarak taksite geçmelerini isterdi, ki bu birtakım durumlarda oyuncular esasen oyunu tecrübe etme şansına sahipti.

Kısa bir müddet önce, oyuncuların tecrübe etme şansı vardı Diablo 4 aleni beta vasıtasıyla. Ek olarak geliştiricilerin hayranlardan aldıkları değişik geri bildirimlerden geçtiğini de biliyoruz. Bu yüzden, geliştiricilerin piyasada hazır hale ulaşmadan önce oyunda ne şeklinde değişimler yapıyor olabileceğine dair daha iyi bir döküm almamız oldukca uzun sürmemeli. Sadece, normal olarak, aynı zamanda, Diablo 4 çıkış zamanı hızla yaklaşıyor. Şu anda, Diablo 4 6 Haziran 2023’te piyasaya çıkacak. Oyun çıktığında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformlarında bulunabileceğini görmüş olacaksınız.

Kaynak link

Kategoriler