Anasayfa » Destiny 2: Yeni Kale Modu Nasıl Oynanır? teknoones
Oyun

Destiny 2: Yeni Kale Modu Nasıl Oynanır? teknoones

Destiny 2’deki yeni Kale Oyun Modu hakkındaki bilmenizde fayda olacak her şey.

İçindekiler[Hide][Show]

Yazgı 2 deli ve açıkça, o şekilde Bungie. Oynanışı karıştıran devamlı güncellemelerle bu oyun çok önemli olmakla kalmıyor, bununla beraber tertipli büyük içerik düşüşleri oyunun yeni ve taze hissetmesini sağlıyor. Yeni bir genişleme olmasa da, son olarak içerik düşüşü Yazgı 2 oyuna fazlaca ilgi çekici şeyler kattı.

Haftalık Iron Banner sıfırlaması esnasında Bungie gizli saklı, Iron Banner – Fortress oynamanın yeni bir yolunu sundu. Bu Mod bir süredir biliniyor, sadece Bungie, mahzenlerinden kaçan – var ise – fazlaca azca gösterim öncesi informasyon ile bu mevzuda şaşırtıcı derecede gizli saklı davranıyor. Yeniden de şimdi burada, peki hepsi neyle alakalı?


Daha çok Destiny 2 içinde ne olduğu:

Koruyucu Oyun | Abonelik Sahtekarlığı | Yeni IP | Fer Düşüşü Fragmanı


Kale Nelerdir?

Fortress’i başlatmak sizi ilk başta standart bir Denetim oyununa sokar. Haritada birkaç hedef var ve onlar için savaşmanız gerekiyor. Her hedefin geri sayan bir zamanlayıcısı vardır ve sıfıra geldiğinde, tuttuğunuz puana bakılırsa puan kazanırsınız.

Şimdiye kadar, bu aşağı yukarı bir tek Denetim. Sadece, bir dizi 40 puana geldiğinde işler değişmiş olur. 40 noktada, haritadaki bütün hedefler ortadan kalkar ve haritanın merkezine yakın bir yerde tek bir nokta belirir. Yakalayış? Taretlerle dolu bir Cabal Drop Pod.

Kuleleri öldürdükten sonrasında (birtakım Süper Silahlar yahut Güç Silahları olmadan söylemesi yapmaktan daha basit…), noktayı istek etmekte özgürsünüz. Bu puan mühim seviyede daha çok puan değerindedir ve ekiplerin puanlarda fırlamasına ve bir liderliği garanti dibine almasına yahut geride kaldıklarında onu yakalamasına imkan tanır.

Fakat tüm bunlar bu kadar değil. Kısa bir müddet sonra, bu nokta ortadan kalkacak ve bir kere daha çoklu puanlı sıradan bir Denetim oyununa geri dönecektir. Oyun, bir dizi 80 puana ulaşana, başka bir Düşürme Kapsülü yere düşene kadar süre gelir ve arkasından bir dizi 125 puana ulaşıp kazanana kadar oyun bu güçlendirilmiş nokta ile süre gelir.

Fazlaca basittir, sadece Cabal Drop Pod’un üzerinize inmesi niteliğinde sizi öldüreceğinin bilincinde olun.


Yeni Demir Poster Silahları

O halde niçin Iron Banner’ı oynuyorsunuz ve niçin bu yeni Modu oynuyorsunuz? Doğal ganimet yüzünden. Oyuna iki yeni (ish) Efsanevi Tabanca eklendi ve bunlar Dark Desire Autorifle ve Gunnara’s Axe Pinpoint Slug Shotgun. Her ikisi de Ark silahı ve ikisi de harp alanında fazlaca iyi görünüyor.

Ek olarak fazlaca hoş olan ve aşağıdakileri icra eden Skulking Wolf Özelliği ile beraber gelirler:

Sağlığınız düşükken, Muhafızların bu silahla Son Darbeleri, Gelişmiş Radar sağlar ve sizi hasım Radarından uzaklaştırır.


Kale İyi mi?

En son, Fortress nasıl? Evet. Kale fazlaca keyifli bir Mod fakat bununla beraber fazlaca aceleci. Standart bir Denetim oyunu ile daha odaklı bir King Of The Hill oyunu içinde geçiş yapmak ve yeniden geri dönmek, bilhassa ilk başladığınızda fazlaca fazla kaosa neden olur.

Bir tek bu da değil, mod fazlaca süratli olabilir. Bütün oyuna hükmediyor olabilirsin, sadece yitirmek için, bundan dolayı rakip tayfa sonucunda noktayı aldı ve zafere fırladı. Kapak tarafında, bu bununla beraber kaybeden taraftaysanız, daima bir geri dönüş şansı olduğu demektir.

Mod fazlaca sağlam ve oynamaya kıymet. Destiny 2’ye mükemmel bir ek.


Şimdilik Destiny 2 hakkındaki haiz olduğumuz tek şey bu, sadece incelemeniz için hazır başka rehberlerimiz, listelerimiz ve ipuçlarımız var.

Kategoriler