Anasayfa » Company of Heroes 3 için Ücretsiz Beta Kayıtları Açıldı teknoones
Teknoloji

Company of Heroes 3 için Ücretsiz Beta Kayıtları Açıldı teknoones

Kahramanlar Firması 3 Çıkış zamanı oldukca yakın, sadece oyunun çıkışını beklerken RTS oyununun oldukca oyunculu bileşenini erkenden deneyebilirsiniz. Kapalı oldukca oyunculu kontrol periyodu 11 Ocak’ta başlamış olacak, sadece katılmak için BuğuDerhal parasız kayıt olabilirsiniz.

Geliştirme kadrosu Relic, serinin üçüncü oyunu için oldukca oyunculu teknolojiyi kontrol ediyor. bütün oyuncular için parasız olacağını duyurdu. Kaydolmak için oyunun Steam sayfasına gidin ve ön satın alma seçeneklerinin altındaki “” düğmesine tıklayın.erişim istek etmekDüğmeye bas. Bunu yaptıktan sonrasında geriye istemciyi indirmek için testin başlamasını beklemek kalıyor sadece hemen hemen oldukca fazla teferruat yok.

Company of Heroes 3 Beta Testi Parasız

Company of Heroes 3 için Ücretsiz Beta Kayıtları Açıldı

Ek olarak, açıklığa kavuşturmak için, teste girmek için Company of Heroes 3’ü ön sipariş vermenize gerek yok; Beta kontrol katılım periyodu kayıt olup tecrübe etmek isteyen hepimiz için parasızdır. Ayrıca Relic testi esnasında bir tek öteki oyunculara karşı değil, bununla birlikte suni zekaya karşı Oynayabileceğiniz doğrulandı. Takım yakında bir SSS de dahil olmak suretiyle daha çok bilgiye haiz olacağını duyurdu.

Ayrıca, Company of Hereos 3’ün beta sürümüne katılmadan ilkin sistem ihtiyaçlarına Bir göz atmak isteyebilirsiniz. En az ihtiyaçlar mütevazi olsa da, birtakım eski sistemlerin RTS oyununu çalıştırmak için bir ya da iki yükseltmeye ihtiyacı olacaktır. Oyunun AMD FSR, Nvidia DLSS ya da ışın seyretme şeklinde özelliklere haiz olup olamayacağını şu an için bilmiyoruz.

Kategoriler