Anasayfa » Call of Duty: Modern Warfare 2’ye Yeni Ödül Modu Geliyor teknoones
Oyun

Call of Duty: Modern Warfare 2’ye Yeni Ödül Modu Geliyor teknoones

Call of Duty Çağdaş Harp 2 oldukça oyunculu moduna yepyeni bir Bounty modu ekler. Team Deathmatch’teki bu değişim aktörleri cezbedecek mi?

Modern Warfare 2 beta tarihleri ​​ve platformları

Dan beri Vazife Çağrısı: Çağdaş Eşya 2 27 Ekim 2022’de piyasaya çıkan oyun, hemen sonra hem oyunun oldukça oyunculu moduna bununla birlikte Warzone moduna büyük bir seyirci kitlesi çekti. Vazife Çağrısı: Öncügeçen yılki ılık karşılama. Vazife çağrısı daima oyuncuların temel olarak tanımladığı şeylerde yenilik meydana getirmeye çalıştı Vazife çağrısı edinim ya da bir tek eski bir oyun döngüsü. Bununla alakalı ne olursa olsun bir münakaşa olsa da, bunu söyleyemezsin. Vazife çağrısı geliştiriciler değişik modlar ve süre dilimleri ile denemeler yapmamıştır. Warzone ve Zombies şeklinde oynanış modları inkilap yarattı Vazife çağrısı geçmişte oynandı ve önceki oyunlar, değişik hareket mekaniği ile geçmiş ve gelecekteki başlıkları belirleyerek deneyimi karıştırmaya çalıştı. Vazife Çağrısı: Çağdaş Harp 2 değişik olmadığı görülüyor.

Yepyeni bir Raid modu ve en son bir Bounty modu da dahil olmak suretiyle birkaç yeni oyun modu oyunun oldukça oyunculu moduna geçti. Infinity Ward, 4 Ocak 2023’te Twitter’da oyunun yeni Bounty modunun eklendiğini duyurdu. Çağdaş Harp 2. Mod, Team Deathmatch formülüne yeni bir dokunuş katıyor. Her takımda en oldukça öldürmeye haiz oyuncu artık ölüm için işaretleniyor ve oyuncuyu öldürdükten sonrasında rakip takıma extra puan veriyor. Bu, aslına bakarsanız temel bir bölüme keyifli yeni bir tamirci ekler. Vazife çağrısı oldukça oyunculu formül şu anda oyuncular daha büyük hedefleri hedeflemeye daha eğilimli olacak ve bu da umarız daha çok takımın en yüksek puan alan oyuncunun oyunu bitiren ölüm serileri elde etmesini engellemek için beraber çalışmasına yol açacaktır.

Bunun yanı sıra, güruh dostlarını takımlarında en oldukça öldürmeye haiz oyuncuya hemen hemen VIP şeklinde davranmaya teşvik edebilir, böylece takımları zaferi garantileyebilir. Yeniden de bu muhtemelen hüsnükuruntu.

Modun gelecekte bir noktada oynatma listelerine girip çıkmayacağı hemen hemen net değil, sadece bu yeni modun aktörleri Denetim Et, Öldür Onaylandı şeklinde modlar kadar popüler olmaya kafi gelecek kadar ikna edip etmeyeceğini görmek ne olursa olsun ilgi çekici olacak. ve Ara ve Yok Et.

Vazife Çağrısı: Çağdaş Harp 2 şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X ve PC’de mevcuttur.

Kategoriler