Anasayfa » Büyük Kesintiden Sonra Twitch Yeniden Başlıyor teknoones
Teknoloji

Büyük Kesintiden Sonra Twitch Yeniden Başlıyor teknoones

Günümüzün en popüler canlı gösterim platformu. Seğirme2023 yılına talihsiz bir başlangıç ​​yapmış oldu. Dün akşam saatlerinde Türkiye’deki kullanıcıları da etkileyen büyük bir aidat yaşandı. Erişim problemi esnasında bütün hesaplar “bir şeyler yanlış gitti” mesajla beraber boş sayfa olarak görüntülenir. Bu, yayıncılarının hesaplarının silinmiş şeklinde görünmesine niçin oldu.

DowndedektörBaktığımızda, raporun kütlesinin 3 Aralık 21:30 CEST civarında zirveye ulaştığını görüyoruz. O saat itibariyle 1.300’den fazla problem bildirildi. Kullananların en çok problemi internet sayfası, tatbik ve sunucu tarafında yaşamış olduğu bildirildi. Platforma girdiklerinde boş sayfalarla karşılaşan kullanıcılar, Twitch çöktü mü? merak etmeye başladı.

Twitch, Erişim Problemlerini Hızla Düzeltir

seğirme çöktü

küresel aidat, masaüstü ve gezici etkilenen platformlar Twitter’daki Twitch Yardımcı hesabı kısa vakit sonrasında sorunları kabul etti ve çözüm üstünde çalıştıklarını belirtti. Firma, aidat esnasında söyleşi, giriş, gösterim, hesap sayfaları ve arama şeklinde kısımlarda aksaklıklar yaşanabileceği uyarısında bulunmuş oldu. Seğirme Durumu sayfasıbütün sorunların bu makalenin yazıldığı tarihte giderildiğini gösterir.

Platform şu anda hem masaüstü aynı zamanda mobil olarak kullanılabilir. Dün meydana gelen kesintinin niçin kaynaklandığı hikayesinde herhangi bir izahat yapılmadı. Sadece bugün itibarıyla probleminin tamamen çözüldüğünü teyit edebiliriz. Tamam, Twitch erişim problemi Seni de etkiledi mi? En oldukça hangi aksiliklerle karşılaştınız? Aşağıdaki yorum bölümünden bizlere görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Kategoriler