Anasayfa » Bloober Ekibi İleriye Dönük Daha Karmaşık Korku Oyunu Projeleri Arıyor teknoones
Oyun

Bloober Ekibi İleriye Dönük Daha Karmaşık Korku Oyunu Projeleri Arıyor teknoones

Silent Hill 2’nin yine çevrimi ile başlıyor.

Bloober Team’in şu ana kadar uzun bir geçmişi var ve oyunculara tehlike çeşidini sağladıkları için hakikaten fanatik kitlesi kazandılar. şeklinde oyunlarla Vehamet Katmanları, Müşahit, Blair CadısıVe OrtaGörünüşe gore ruhsal tehlike türü, stüdyonun yaşamayı sevilmiş olduğu yer. Sadece son zamanlarda Bloober Kadrosunun CEO’su, stüdyonun yeni bir pivot oluşturduğunu belirtti. Stüdyo, Bloober Team’in ürettiği oyun türlerini değişiklik yapmak yerine, piyasada piyasaya sürülecek daha da kompleks tehlike oyunları yapmak istiyor. Bu pivot, Konami’nin üretimiyle başladı. Sessiz Tepe 2 yine yap.

IGN CEO’nun daha kompleks tehlike oyunları yapmak istediğini belirttiği Bloober Team CEO’su Piotr Babieno ile konuşmayı başardı. Yürüyen bir simülatör türü ruhsal tehlike deneyimi taktim etmek yerine, stüdyo muhtemelen birtakım ciddi rakipler yapmak için çalışıyor. Bu tür tehlike oyunlarıyla doludur, sadece oldukca azı büyük bütçeli deneyimi Capcom’un beğenisine sunmayı başardı. Resident Evil. Bundan dolayı, Bloober Team’in sunmuş olduğu öteki projeleri görmek büyüleyici olmalı. Belirtildiği şeklinde, CEO, yine yapılanma ile kompleks tehlike oyunları sunmaya yönelik bu ilk büyük adımı atıyor. Sessiz Tepe 2.

Hala anlamlı oyunlar yapmak istiyoruz, hala bahsetmek için DNA’mızı korumak istiyoruz [stories] bizim için mühim olan şeyler ile alakalı. Bununla beraber, çevresel öykü anlatımıyla değil, oldukca daha çok kitlesel çekiciliğe haiz olmak için tam eylemle. Silent Hill’i seçmemizin sebebinin de bu bulunduğunu düşünüyorum.

Piotr Babieno – IGN

İle Sessiz Tepe 2 en sevilen taksit olmak Sessiz Tepe franchise ve ruhsal tehlike türü için ikonik bir oyun, bu Bloober Kadrosu için reel bir imtihan olacak. büyük bir fanatik kitlesi var Sessiz Tepe ve bilhassa devam filmi, bu yüzden Bloober Kadrosunun ne kadar iyi teslim edebileceğini ölçmenin mükemmel bir yolu olabilir. Normal olarak, hemen hemen tam olarak herhangi bir oynanış görüntümüz olmadığı için bu cepheyi yalnızca vakit gösterecek. Sessiz Tepe 2. Aynı halde, yaklaşan oyunu ne vakit elimize geçirebileceğimizden de güvenli değiliz.

Ek olarak, Bloober Kadrosunun bir sonraki adımda ne üstünde çalışıyor olabileceğine dair bizlere herhangi bir düşünce verilmiyor. Esnasında IGN stüdyonun devam edip etmeyeceğini öğrenme umuduyla CEO’ya baskı yapmış oldu. Sessiz Tepebizlere yeni bir içgörü verilmedi. Kim bilir stüdyonun ne kadar iyi aldığına bağlı olarak Sessiz Tepe 2 Piyasadaki gelişmeler, Konami’yi seriye yeni bir oyun girişi yahut başka bir yine imal teklifi sunmaya sevk edebilir. Ayrıca, Private Division ile yürütülen bir projenin hemen hemen açıklanmadığını biliyoruz.

Kategoriler