Anasayfa » Apple CarPlay ile Pizza Siparişi Verebileceksiniz! teknoones
Teknoloji

Apple CarPlay ile Pizza Siparişi Verebileceksiniz! teknoones

Domino’s Pizza uygulaması kullanıma sunuldu Apple CarPlaymevcut ve Domino’s Bir hayranıysanız sadece otomobile servis esnasında uzun kuyruklardan hoşlanmıyorsanız, buna bayılacaksınız. Firmanın kendisi, uzun bekleme sürelerinin ülkü olmadığını ve yeni uygulamanın bu problemi deşifre etmek için burada bulunduğunu kabul etti. Apple CarPlay ile Domino’s şimdi teşekkürler uzaktan pizza siparişi verebilirsin.

Domino’s uygulaması artık CarPlay sisteminde mevcut olduğu için, sipariş sistemi artık olası olduğunca sıradan. Yalnızca iki seçenek vardır – “sipariş vermek için dokunun” yahut “sipariş etmek için arayın”. İşte sıradan ve yalnız iki düğme bir sipariş sistemi. “Sipariş için arama”nın açıklamaya ihtiyacı yoktur, sadece “sipariş için dokunun” yanıltıcı olabilir. Sistem, teslimat yeri ile beraber tercih ettiğiniz siparişi depolayan telefonunuzdaki uygulamaya bağlıdır. Dışarıdayken kullanmayın, aksi takdirde pizzanız sizden kilometrelerce uzağa teslim edilir.

carplay dominos pizza siparisi

Tatbik ve sipariş periyodu3 yaşındaki bir çocuğun gezinmesi için yeterince sıradan. Herhangi bir Domino’s yaşamı kolaylaştırır ve sipariş takip edeni ile pizzanın sizden ne kadar uzakta bulunduğunu görebilirsiniz. Bu, daha da tembelleşebileceğimiz ve otomobilden asla ayrılmayabileceğimiz anlamına geliyor, şimdi tek ihtiyacımız olan birinin gelip boş kutuyu alması.

Yeniden de ciddi bir kayda nazaran, bu oldukca müsait. Bu dünya çıldırıyor ve hepimiz arabamızdan inmeden ilkin pizza sipariş edebileceğimizi Düşünürken, engelli insanları düşünün. Bazıları için bu, Domino’s sahibi olmakla olmamak arasındaki ayrım anlamına gelebilir.

— reklam —

Kaynak link

Kategoriler