Anasayfa » Apex Legends Drops Sun Squad Collection Etkinlik Fragmanı teknoones
Oyun

Apex Legends Drops Sun Squad Collection Etkinlik Fragmanı teknoones

Yazları olmayabiliriz fakat bu, dışarıdaki sıcak hava dalgalarını ve günleri hayal edemeyeceğimiz anlamına gelmez. En azından Apex Unutulmazları hususi sınırı olan süreli modu Heatwave ile yaklaşmakta olan güzel havayı bağrına basıyor. Aslına bakarsak, oyuncuların katılabileceği yeni bir koleksiyon etkinliği var. Bugün gösterilen bir fragman, ekibinizle savaşım etmenin heyecanını gösteriyor, sadece şimdi dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan yeni bir tehdit var. Sıcak hava dalgası, aktörleri aleni havada gezinme hikayesinde dikkatli düşünmeye zorlayacak hususi bir değişim getiriyor.

Daha ilkin karışıma geleceği söylendiği için bu oyun modunu esasen hatırlamış olabilirsiniz. Sadece bu oyun modunu ayrım etmediyseniz, bir döküm sunabiliriz. Sıcak Hava Dalgasına odaklanmak, aleni havada oyunculara zarar verecek tehlikeli sıcaklık dalgalarından kaçınmaktır. Bir sıcak hava dalgası çarptığında, hasarı önlemek için birkaç seçenek mevcuttur. Bir binanın içerisine ulaşmaya çalışmanın haricinde, dibine girebileceğiniz sıcaklık kalkanlarınız olacak ve peşinden güneş gözlükleri var. Bu doğru; oyun modunda, normalde açıkta alacağınız hasar miktarını azaltmak için alıp kullanabileceğiniz hususi güneş gözlükleri bulunur.

Hem de, kilidini açabileceğiniz 24 unsur var. Bu sınırı olan süreli kozmetik mamüller, Ash, Mirage ve Fuse benzer biçimde karakterler için efsanevi dış görünümler de dahil olmak suretiyle en sevdiğiniz karakterlere birazcık daha kabiliyet katacak. Geliştiriciler ek olarak, günde 1.600 puana kadar kazanabileceğiniz bir mükafaat takip edeni bulunduğunu ve zorlukların Battle Pass ile bir araya getirilebileceğini, şu demek oluyor ki aynı anda birden fazla mücadelenin kilidini açabileceğinizi belirtiyor.

Hem de, bu yeni Sun Squad Koleksiyon Etkinliği 28 Mart 2023’e kadar yayınlanmayacak. Kısaca oyuna dalmak ve eğlenceye katılmak için hala birazcık zamanınız var. Aynı halde, sınırı olan süreli bir faaliyet olduğu için, oyun modunu karışımdan çıkarılmadan ilkin tecrübe etmek isteyebilirsiniz. Fakat her halükarda, hemen hemen vermemiş olanlarınız için Apex Unutulmazları bir kontrol edin, oynaması parasız bir battle royale deneyimi. Oyunu şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC platformlarında oynayabileceksiniz.

Oyuncular, oyuna eklenen daha yeni ilgi çekici oyun modlarını bile bekleyebilirler. Apex Unutulmazları tertipli olarak. Hatırlamıyorsanız, Respawn Entertainment’ın açmış olduğu yeni bir stüdyo vardı. Bu yeni stüdyonun amacı, Apex Unutulmazlarıbu da ileride daha coşku verici içerik güncellemeleriyle sonuçlanabilir.

Kaynak link

Kategoriler