Anasayfa » Anker EverFrost Powered Cooler Bugün Satışa Çıktı! teknoones
Teknoloji

Anker EverFrost Powered Cooler Bugün Satışa Çıktı! teknoones


Anker, yemek ve içecekleri 42 saate kadar soğuk tutabilen EverFrost motorlu soğutucuyu duyurdu. EverFrost motorlu soğutucu, 23 Mart’ta Kickstarter vesilesiyle piyasaya çıkacak. Hareket halindeyken yemek ve içecekleri soğutmak için tasarlandı. 25 aşama ile 0 aşama arası yemekleri soğutabilen ve şarjlı bir aleti oldu.

Anker EverFrost motorlu soğutucu, yiyeceklerinizi yahut içeceğinizi 30 dakika içerisinde süratli bir halde soğutabiliyor ve oldukca bereketli bir soğutma sistemi ile beraber geliyor. Anker, cihazın 42 saatlik soğutma gücü ile piyasadaki en uzun ömürlü dış mekan soğutucusu bulunduğunu söylüyor. 299 Wh çıkarılabilir pil, gadget için güç sağlıyor.

EverFrost motorlu soğutucunun pilini değiştirebilir ve 100W güneş paneli ile 3,6 saate kadar şarj edebilirsiniz. Ek olarak 60 W USB-C çıkışı, duvar prizi yahut otomobil prizi kullanılarak da şarj edilebiliyor.

Ek bir avantaj olarak, EverFrost’un çıkarılabilir pili, parlak zeka telefonunuz yahut dizüstü bilgisayarınız şeklinde öteki cihazları şarj etmek için kullanılabiliyor. Anker uygulaması, EverFrost’un birlikte rol alan uygulaması. Pil durumunu görüntülemenizi ve aygıtın soğutma sıcaklığını denetim etmenizi sağlıyor.

Anker EverFrost motorlu soğutucu, 33L, 43L ve 53L olmak suretiyle üç boyutta satışa çıkacak. Ek olarak hareketi kolaylaştırmak için bir çekme kolu ve tekerleklerle beraber geliyor. Kulp mini masa olarak da kullanılabiliyor.

— Reklam —


Kaynak link

Kategoriler