Anasayfa » Amazon Yeni Spor Uygulamasını Tanıtmaya Hazırlanıyor! teknoones
Teknoloji

Amazon Yeni Spor Uygulamasını Tanıtmaya Hazırlanıyor! teknoones

yeni bir tutanağa gore Amazoncanlı spor yayınları ve öteki spor içerikleri için yeni bir bağımsız tatbik başlatmayı düşünüyor.

Data Çarşamba Mevzuyla alakalı informasyon sahibi kaynaklara atıfta bulunarak e-ticaret firması, mevcut spor tekliflerini Prime Video’dan ayırmak Ayrı bir ürünün parçası olarak taktim etmek demektir.

Amazon, NFL ve İngiltere Premier Ligi futbol maçlarının canlı kanallarını içeren, büyüyen spor içinde ne olduğu yelpazesi yelpazesi sunarken bununla birlikte New York Yankees ile birtakım beyzbol maçları Ek olarak caka yapmak için hususi bir anlaşması var.

Firma, bağımsız bir spor uygulaması getirme olasılığı ile alakalı resmi bir izahat yapmadı sadece The Information’ın tutanağı, Amazon CEO’su Andy Jassy’nin canlı spor programlarına idame eden alaka bulunduğunu teyit etmiş olduğu son yorumlarından sonrasında geldiğini belirtmekte yarar var.

Amazon

Amazon’un bu şekilde bir uygulamayı ne vakit piyasaya süreceği ve kullanması için bir abonelik tutarı alıp almayacağı da belli değil. Uygulamanın spor içeriğini Prime Video’da tutması sadece bir ödeme bölümüyle ayırması da mümkündür.

— reklam —

Kategoriler