Anasayfa » Amazfit GTR Mini 20 Günlük Pil Ömrüyle Satışa Çıktı! teknoones
Teknoloji

Amazfit GTR Mini 20 Günlük Pil Ömrüyle Satışa Çıktı! teknoones


Özelliklerle dolu kompakt bir zeki saat arıyorsanız size bir haberimiz var. Amerika, İngiltere ve AB pazarlarında Amazfit 1,28 inç yuvarlak monitör mal sahibi GTR Mini zeki saatini piyasaya sürdü. Markanın şimdiye kadarki en ufak yuvarlak kadranlı saati ve GPS, sıhhat seyretme ve daha fazlası benzer biçimde özelliklerle beraber. 20 günlük pil ömrü vaatler

Belirtildiği benzer biçimde, Amazfit GTR Mini yuvarlak bir kadran getiriyor. Kavisli cam korumalı 1,28 inç (33 mm) HD AMOLED ekrana haizdir. yalnız saat 24,6 gram Ağırlığındadır ve 9,25 mm genişliğinde paslanmaz çelik çerçeveye haizdir.

Camlı arka kısım, kayışın rengiyle uyumludur. Giyilebilir aygıt, bütün gün giyilebilecek kadar basit olacak biçimde tasarlanmıştır. Pil tasarrufu modunda tek bir şarjla 280 mAh lityumun düzgüsel kullanımda 20 güne yahut 14 güne kadar dayandığı iddia ediliyor Polimer pil ihtiva eder.

Şirkete nazaran Amazfit GTR Mini, beş uydu konumlandırma Giyilebilir cihazın standart bir modele nazaran iki kat daha çok sinyal almasını sağlayacak patentli GPS teknolojisi ile beraber gelir.

Yedi popüler sporun zeki tespiti dahil olmak suretiyle zeki saat 120’den fazla spor modu vaatler Kalp atış hızı ve kan oksijen sensörleri dahil olmak suretiyle tertipli Sıhhat seyretme araçlarını ihtiva eder. Ayrıca, Giyilebilir aygıt, uyku ve stres seviyenizi izlemenizi sağlar. hatırlar. Fiyatı 119 dolardan başlıyor.

— reklam —


Kaynak link

Kategoriler