Anasayfa » 4 En İyi İç Mekan Güvenlik Kamerası (2023): Evler ve Daireler İçin teknoones
Teknoloji

4 En İyi İç Mekan Güvenlik Kamerası (2023): Evler ve Daireler İçin teknoones

tam olarak hazır değil evinizi pencere, kapı ve hareket sensörleri ile donatmak ve davet üstüne bir seyretme hizmeti kiralamak için mi? Endişelenme! Bir ya da iki iç mekan {güvenlik kamerası} kullanarak kablo tesisatınızı bozmadan evinizi güvende tutabilirsiniz. Evden uzaktayken check-in yapabileceğinizi bilmek içinizin kolay olmasını sağlar, sadece bu kameralar muhteşem değildir. Belirgin bir emniyet pozitif yanları var, sadece kendinizi gizlilik risklerine maruz bırakıyorsunuz. Bunlar, sıkıntılı testlerden sonrasında en sevdiğimiz emniyet kameraları ve ek olarak satın alırken nelere bakmamız gerektiğine dair ayrıntılara sahibiz.

En İyi Dış Mekan Emniyet Kameraları, En İyi Evcil Hayvan Kameraları ve En İyi Parola Yöneticileri dahil olmak suretiyle öteki birçok kılavuzumuza göz atmayı ihmal etmeyin. Daha çok parlak zeka ev ürünü istiyorsanız, parlak zeka prizler ve ampullerle alakalı rehberlerimiz de var.

Şubat 2023’te güncellendi: Diğerlerinin yanı sıra Nest ve Wyze’den kameralar ekledik, eski kameraları kaldırdık, MicroSD kartlarla alakalı bir bölüm ekledik ve tavsiyemizi ve Eufy politikamızı güncelledik.

Gear okuyucuları için hususi öneri: 1 senelik üyelik KABLOLU 5 $ için (25 $ tenzilat). Buna süresiz erişim dahildir KABLOLU.com ve matbu dergimiz (dilerseniz). Abonelikler, her gün yaptığımız işi finanse etmeye destek sunar.

Kategoriler