Anasayfa » 3D Teknolojisinde Kaliteli Ürünler
Reklam

3D Teknolojisinde Kaliteli Ürünler

3D Teknolojisinde Kaliteli Ürünler
3D Teknolojisinde Kaliteli Ürünler

3D Teknolojisinde Kaliteli Ürünler Endüstride hızlı gelişim ve 3D teknolojisi

3D tarayıcı ve 3D yazıcılarla tanışan insanlık bu aşamaya gelirken epey bir yol kat etmiştir. Mekanik, elektrik sistemleri derken 1960’lı yıllarda otomasyon sisteme geçilmiştir. 90’lı yılların ortalarında ise internet teknolojisiyle birlikte  Endüstri 4.0 fiilen başlamıştır. Endüstri 4.0 ile anlatılmak istenen bir devrim niteliğinde olup, 2050’ye kadar endüstrinin her alanında internet temelli bilgisayarlaşmaya geçilmesini öngörmektedir. Böylece her işletme internet ve bilgisayar donatısıyla bütünleşecektir. teknoloji
Firmamız da bu süreçte yer alarak 3d endüstri ürünlerinin ithalatçısı olarak sanayimize katkı sağlamaktadır. 3D yazıcılardan tarayıcılara kadar 3D endüstriyi ilgilendiren ürün çeşitlerimizi güvenle firmamızdan temin edebilirsiniz. Garanti kapsamında olan ürünlerimiz son teknolojiyle donatılmış olup 3D endüstriyi ilgilendiren çok sayıda işi rahatlıkla yapacaktır.

3D endüstri ürünleri ve kullanım alanları

3d endüstri denilince en yaygın kullanılan ve bilineni yazıcılardır. 2D yazıcıların halefi olan 3D yazıcılar sayesinde birçok sektörde üç boyutlu modelleme yapılabilir. Bu yazıcılar sayesinde hayal gücünüze sınır koymadan istediğiniz nesneyi somut nesnel varlıklar olarak ortaya çıkarmak mümkündür. Endüstri 4.0 ürünü olan bu yazıcılar, öncesinde 3D tarayıcılarda dijital taranmaktadır.
Dolayısıyla 3D yazıcı ve 3D tarayıcılar entegre şekilde çalışır. Bu ürünlerimiz sayesinde büyük verileri depolayabilir, sanal gerçeklikler oluşturabilir, simulasyon teknolojisinde kullanabilir, üretim kontrolleri yapabilir, siber güvenlik için faydalanabilir, sistem bütünleşmesinde aktif rol sağlayabilir, implantlar üretebilirsiniz. Ayrıca otonom robot teknolojisinde dahi kullanılabilir. Dolayısıyla ürünlerimiz endüstri 4.0 kapsamına giren çok sayıda işin üstesinden gelebilmektedir. Sanayide ise döküm malzemeleri prototipleri, plastik oyuncaklar ya da plastik muhtelif malzemeler için kullanabilirsiniz.

3D Maker Nedir? 3D Nedir?  3D Maker Hakkında Bilgiler

3D maker metinleri hem üç boyutlu hale getirir hem de istediğiniz şekilde nasıl isterseniz o perspektiften bakmak için hazırlanan ve 3D ile oluşturulan bir yazı programı olarak adlandırılır. Ücretli versiyonları olduğu gibi ücretsiz versiyonları da vardır. Ücretsiz versiyonlarından bahsetmek gerekirse bu fontlar farklı olarak 13 font vardır ve bu font ile birlikte gelen bir 3D maker programı ile birkaç tıklama ile beraber metinleri üç boyutlu hale getirebilirsiniz. Ücretli versiyonların da ise font olarak 64 tane font vardır ve bunlar da metinleri birkaç kere tıkladığınız zaman üç boyutlu hale getirebilirsiniz. Birden fazla satır cümleleri ile beraber kelimelerin satır aralıkları ile paragraf başlarını harf aralığına göre ayarları çok ince detaylara kadar da düzenleyebilirsiniz. Türkçe karakterler ile bir sorun yaşıyorsanız eğer font düzenleme sistemleri vardır. Bu font düzenleme sistem ile Türkçe karakter olanları mevcut olan fontlar tarafına bir entegre edebilirsiniz. Ve aynı zamanda da hazırladığınız bu 3D yazıları sayesinde de animasyon özellikleri kazandırıp kullanabilirsiniz.

3 Boyutlu Uzay (3D) Nedir ?

Boy, derinlik ve en gibi algıların hepsi sadece birden var olan bir ortamın olması anlamına gelir. Yani cisimler; genişlik, uzunluk ve derinlik ile gösterimi sağlanırsa o zaman üç boyuttan bahsedebiliriz. Örnek olarak hepimizin bildiği gibi üç boyutlu filmler de bu 3D özellikleri ile sağlanabilmektedir. Firmamız 3D maker konusunda detaylı hizmet vermektedir.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Kategoriler