Anasayfa » 3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun
Reklam

3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun

3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun 3D teknolojisinin avantajları nelerdir?
3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun 3D teknolojisinin avantajları nelerdir?

3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun 3D teknolojisinin avantajları nelerdir?

3D teknolojisi üç boyutlu ürünler elde etmek için tasarlanmıştır. 3d teknolojisinde kullanılan temel ekipman 3d yazıcı ve 3d tarayıcı olup, bunların kullandığı teknoloji birçok geleneksel ürün ve teknolojinin yerini almıştır. Öyle ki, 3d teknolojisiyle devasa 3d plastik oyuncaklar bile üretilebilir. 3D yazıcıların rol aldığı aktivitelerse üç boyutlu baskı ve modelleme işleridir. Böylece sanayinin birçok kolunda kalıp olarak kullanılabilecek 3d baskılar elde etmek mümkün hale gelmiştir. Elbette bunlar 3d formatına dönüştürülecek dijitalleştirilmektedir. Bu da yazılımın önemini ortaya çıkarır. Firmamızın 3d teknoloji ürünleri ve yazılımları sayesinde harika 3d baskılar elde etmeniz mümkündür. Söz konusu bu yazılımlarda geçen önemli bir format vardır. O da 3d stl dosya formatıdır. teknoloji

3d stl nedir?

.stl bir dosya formatı olup 3d yazılımlara göre geliştirilmiştir. Bu nedenle 3d stl adını alır. 3d stl dosya uzantılı dosyaların uygulandığı başlıca program ise CAD’dır. STereoLithography şeklinde bir açılıma sahip olup, 3d prototip oluşturmada en etkin dosya formatı olarak karşımıza çıkar. Öyle ki, stl formatının geçmişi 20 yıldan fazla bir yazılım altyapısına sahiptir. Elbette her bir stl format yazılım kodlaması yazıcılarda yazılacak diye bir kural yoktur. Bunun için program içeriğinin katı modelleme içermesi gerekmektedir.

stl formatının en büyük avantajı ise, CAD programların uygulanmasında basit bir geometrik yapı sunmasıdır. Dolayısıyla zamandan kazanılarak kolay 3d baskılar ve modellemeler oluşturulur. Ancak renk zenginliği açısından dezavantaj içerir. Slicer arayüzü sayesinde 3d printer ürünlerden kolayca çıktı alınabilir. Bu tarz uygulamalar için gerekli 3d yazıcı ve diğer uygulama cihazlarını firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz beklentilerinizi karşılayacak üstün bir teknolojiye sahip olup çok memnun kalacaksınız.

Kalıp Tasarımı KALIP TASARIMINDA ÖNCÜ

Alanında en iyi isimlerden biri olan kalıp tasarım firması olarak biz alanında uzman ve malzeme sarfiyatı yapmadan başarılı ürünler çıkarabilen teknik elemanla çalışmaktayız. Başarısı ve azmi ile gurur kaynağımız olan ekipmanımız eğitimli ve yaratıcılığı yüksek bir kadrodur. Müşteri memnuniyetini önemsemekte, başarılı ürünlerle kalitemize kalite katmaktayız. Gücümüzü ise siz değerli müşterilerimizden almaktayız. Bizi dünya çapında bir firma haline getiren ekibimiz ve müşterilerimizle gurur duyuyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Hedefimiz her geçen gün kalitemiz üzerine bir yenisini ekleyerek ve ekibimizin yaratıcılığını geliştireceği genişlikte ortamlar hazırlayarak ileriye taşınmaktır. En birinci hedefimiz müşteri memnuniyeti olup, gerekli hizmet ve şartlar bu ölçüde sağlamaktayız. Siz müşterilerimizin taleplerini birinci plana alarak en hızlı şekilde karşılayabilmeyi ciddi anlamda önemsemekteyiz. Her geçen gün bu anlamda büyümekte ve gücümüze güç katmaktayız.

PRENSİPLERİMİZ

Müşterilerimizin isteklerini eksiksiz, hızlı ve kalite standartlarına uygun şartlarda karşılayabilecek bir kaliteye sahip olabilmek için gerekli şartları sağlayabilmek ilk sıradaki prensibimizdir. İmalat ve üretimde en iyisini üretmek için uğraşmakta ve bu anlamda en az malzeme sarfiyatı prensibiyle kalıp tasarım yapmaktayız. Ekipmanımızı bu anlamda eğitmekte ve onlar için gerekli şartlar ve ortamı hazırlamaktayız.

Soru ve görüşleriniz için sitemizin iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Mail adresimize mail atarak gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz gibi telefon numaramızı arayarak direk irtibata da geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için WEB sitemizi ziyaret etmenizi önermekteyiz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Kategoriler