Anasayfa » 3 Boyutlu Mimar Tasarım Hizmeti
Reklam

3 Boyutlu Mimar Tasarım Hizmeti

3 Boyutlu Mimar Tasarım Hizmeti
3 Boyutlu Mimar Tasarım Hizmeti

3 Boyutlu Mimar Tasarım Hizmeti

Mimarlık ihtiyaçlarınız için artık sizlere profesyonel anlamda hizmet vermekte ve her zaman işlerinizde fark yaratmaya devam etmekteyiz. Etkili ve birinci sınıf tasarım çalışması için konuya dair tüm detaylara hakim ve püf noktalarını bilen bir marka olmayı da sürdürmekteyiz. Hem genel hem de iç mimarı hususunda taleplerinize göre fark yaratan ve hayallerinize dokunan projeleri de gerçekleştirme ilkesinden ödün vermemekteyiz. Kullanışlı, efektif, ayrıcalıklı ve size keyif katacak mimar tasarım işlerinde başarının simgesi olmaktadır. teknoloji

Çevreye Uygun Yaşama Değer Katan Çalışmalar

3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun 3D teknolojisinin avantajları nelerdir?
3 Stl Dosyalarla Üretken 3D Modellemeler Oluşturun 3D teknolojisinin avantajları nelerdir?

Bir planlama yaparken sadece mimariye konu olacak alana yoğunlaşmamak görevimizdir. Bizim için çevrede bulunan diğer yapıların dokusu ve niteliği de karar verme sürecinde etkili rol oynamaktadır. Sonuç itibari ile ortaya çıkaracağımız mimar tasarım sayesinde genel yaşama değer katma kriterlerini de göz önünde bulundurup size ihtimaller sağlıyoruz. Üretmenin ciddi bir iş olup sorumluluk almanın gerekliliklerini de tam manasıyla biliyoruz. Bunun için daima iş birliği ile hareket eden anlayışımız olduğundan da söz edebiliriz.

Tasarımı 3D Modelleme ile Yapıyoruz

Projenin uygulamaya geçmesinden önce her detaya halim olabilmeniz için 3 boyutlu tasarım aşamasını tercih ediyoruz. Ekibimiz size aklınızda soru işareti bırakmadan çözüm üretebilmenin ve bunu en elit şekilde yapmanın mutluluğunu da yaşamaktadır. Memnun kalacağınız mimari tasarımlar için artık gerektiği an iletişim kurabilir ve bizim kendi kategorimizde açık ara önde bir merkez olduğumuzu da keşfedebilirsiniz.
3D Yazıcılar Sayesinde Hızlı Prototipleme Yapın

Üç boyutlu yazıcıların önemi

Hayal gücüne sınır tanımayan bu cihaz sayesinde çok sayıda 3d modelleme hayata geçirilebilmektedir. Güçlü yazılım altyapısı sayesinde sektörlere göre muhtelif 3d ürünler ortaya çıkarabilmektedir. Ayrıca objelerin sayısallaştırılması sürecinde 3d model üzerinde gerekli tashihler de yapılabilmektedir. Bu bir süreçtir: Yani önce zihinde herhangi bir konuda tasarım düşüncesi başlatılır ki, burada hayal gücüne sınır konulmaz. Sonraki aşamada hayal edilen tasarım uygulamaya geçirilip yazılım kodlamasına kavuşturulur. Bu noktada 3d split dosya yazılımlarından da faydalanılır. Böylece 3d yazıcı konuyla ilgili ilk prototip modeli oluşturur. Günümüzde tutulan birçok ürünün ya da yeni konseptlerin doğuş öyküsü artık böyle bir süreçle gerçekleşmektedir. Nihayetinde hayal gücü 3d yazıcı vasıtasıyla prototip hale dönüşür. Dolayısıyla 3d yazıcı ürünlerimiz sayesinde sizler de bilgisayarda hazırladığınız projelerinizi, özgün prototiplerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Prototipin önemi nedir?

3d konusu 2006’dan sonra uyumlu yazıcılarla iş yaşamında rol almaya başlamış, yani bu yolla hazırlanan tasarımlar ticari bir değer kazanmıştır. Bu açıdan üretilen birçok prototip kendi sektörlerinde seri üretimlerin öncüsü olmuştur. Bunlar herhangi bir ürünün kalıp prototipi olabileceği gibi protez bir bacağın da prototipi olabilmektedir. Dolayısıyla prototip oluşturmada 3d yazıcılar büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bununla ilgili AutoCad, FreeCad, Rhino3d gibi güçlü yazılımlar da teknolojik altyapıyı desteklemektedir. FDM, SLA, DMP ve SLS şeklindeki tekniklerle hızlı prototipleme yapma imkanı oluşmaktadır.  Böylece zamandan tasarruf edilir, karışık parçalar bir defada üretilmiş olur. Firmamızın ithal ettiği 3d yazıcılar ise, iş yaşamınızda yeni bir dönem başlatacak ve çalışma performansını olumlu yönde etkileyecektir. Prototip oluşturmada yardımcı olacak 3d yazıcı ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Kategoriler