Anasayfa » 2023 Subaru BRZ İncelemesi: Eğlence Asla Bitmez teknoones
Teknoloji

2023 Subaru BRZ İncelemesi: Eğlence Asla Bitmez teknoones

BRZ, momentum otomobili olarak malum şeydir. Süratli olmayabilir, sadece bir şampiyon benzer biçimde yönetim eder ve hafifçe ve sert olduğundan dar virajlarda oldukça fazla hız taşıyabilirsiniz. Dönüş keskindir ve size mükemmel bir hız hissi vermeye kafi gelecek kadar beden rulosu gövdeye yerleştirilmiştir. California, Malibu’dakiler benzer biçimde dar kanyon yollarında, BRZ ne olursa olsun kendi unsurundadır, bir virajdan diğerine herhangi bir yaygara olmadan ateş eder, siz üçüncü viteste yüksek devirdeyken motor tam kaynama noktasındadır.

BRZ ile alakalı her şey tahmin edilebilir ve onu bu kadar ödüllendirici meydana getiren da bu. Ek olarak, devamlı olarak bir milyar beygir enerjisini dizginlemeye yahut 2.000 değişik sürüş ayarı üstünde çalışmaya çalışmadığınız için, bunu daha da zorlaştırabilir ve BRZ’nin tutarlı performans sunacağını bilebilirsiniz. Bununla beraber, sizi hapse atmayacak (muhtemelen) yaklaşılabilir sınırlarla, yasal sınırların oldukça üstünde hızlara ulaşmanıza ihtiyaç duymadan balina benzer biçimde süre geçirmenizi elde eden bir otomobil.

Bu Subaru, otomobil kontrolünün temellerini hakkaten öğrenmek isteyen biri için mükemmel bir seçim olacaktır. 215/40 Michelin Pilot Sport 4 lastikleri patinajı önleyecek kadar yol tutuşuna haizdir, sadece BRZ’nin arka kısmında virajlarda kaymanıza izin verecek kadar hürriyet vardır. Bir pistte yahut otokros parkurunda çekiş kontrolünü dönem dışı bırakın ve BRZ, eğlenceyi kendi şartlarınıza bakılırsa yönetmenize müsaade eden gaz kelebeği vasıtasıyla iletişimsel direksiyon ve doğrusal güç dağıtımı ile kolayca denetim edilebilir driftleri tutabilir.

Kaynak link

Kategoriler