Anasayfa » 16 En İyi Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası (2023): Hava Koşullarına Dayanıklı, Sürdürülebilir, Şık teknoones
Teknoloji

16 En İyi Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası (2023): Hava Koşullarına Dayanıklı, Sürdürülebilir, Şık teknoones

(Adrienne) iş için yolculuk ettiğimde, çoğu zaman bir Tom Bihn çantası taşırım ve kapaklı Synik 22 benim favorimdir. bir var hisse cepler ve tüm bunlar düşünceli bir halde tasarlandı. Mesela, fermuarlı su şişesi cebi sırt çantasının yan tarafında değil ortasında bulunur, böylece dengenizi bozmaz. Kalem cepleri, basit erişim için orta üst yerine yan taraftaki kanatlarda bulunur. Dış kısım, birinci derslik YKK su geçirmez fermuarlara haiz Bluesign sertifikalı 400 denye balistik naylondan yapılmıştır. Her çantanın yaşam boyu garantisi vardır.

Çanta fazlaca minik olduğu için, arkadaki geçiş yalnızca 7 inç genişliğindedir – bir el bagajının tutacağı üstünden kaymak için fazlaca dardır. Ve yoğun kumaş ve fazlaca sayıda donanım – fermuarlar, O-ringler ve tokalar – onu birazcık ağırlaştırıyor. Sadece 22 litrelik boyutta extra ağırlığı ayrım etmedim. Muhteşem, tertipli bir konuşma arkadaşıdır, sadece bir çantaya harcanmaya kıymet bulunduğunu düşündüğümüz miktarın en üst noktasındadır.

Yuvarlanan Tom Bihn: bu Tom Bihn Addaks (285 Dolar) benim vazgeçilmezlerimden biri halini aldı. Roll-top çantalar, fermuarlı olanlardan daha fazlaca yönlüdür. Kafi yeriniz yok mu? Aç ve bisiklet kaskını tak. Oldukça mu fazla? Alanı sıkıştırmak için aşağı doğru yuvarlayın. Ve yağmurlu bir bölgede yaşıyorsanız, kovboylar suyun üst fermuarlardan sızmasını engeller.

Bütün Tom Bihn çantalarında olduğu şeklinde, cepler de Kindle’ım için bir tablet cebi olan iki yönlü erişime haiz büyük bir dizüstü bilgisayar cebi ve anahtarları ve öteki muhtelif eşyaları asmak için O-halkalı ön ceplerle doğa ötesi mükemmellik. Büyük bir bagaj geçmiş olmasına ve kalınca yastıklı omuz askılarına haizdir. Ek olarak Amerika’de PFC içermeyen malzemeden elde dikilmiştir ve balistik naylon kumaş kadar bombaya dayanıklı yaşam boyu garantilidir. Bu iyi bir şey, şu sebeple bu fiyata onu yalnızca bir defa satın almak istersiniz.

Kategoriler